Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

MAVİYOL İnşaat olarak, Türkiye, Irak ve Kuveyt gibi dünyanın çeşitli ülkelerinde Mühendislik/Müteahhitlik alanlarında üretici ve uygulamacı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.Şirket bünyesindeki faaliyetlere ek olarak dünyanın çeşitli yerlerindeki kendi alanında deneyimli ve güvenilir grup firmalarıyla da ortak projeler ve iş birlikleri yürütmekteyiz. Yurt dışı partnerlerimizle entegre çalışmalarda ve talep üzerine inşaat sektörü içerisinde kullanılan tüm malzemelerin ihracatını yapmaktayız.lkelerimiz doğrultusunda marka değerinden ödün vermeden, planlama aşamasından teslim anına kadar geçen süreçlerin her kademesinde aynı titizliği göstererek kullanıcılarımıza “MAVİYOL” kalitesini yaşatmaktayız.

 

Vizyonumuz

Türkiye’de ve Dünya çapında geniş teknik altyapısı sayesinde kalite ve başarıdan ödün vermeden güçlü işbirlikçileriyle yenilikçi yaklaşımını sistematik olarak devam ettirip yapmış olduğumuz kurumsal,bireysel çalışmalarla “Müşteri Odaklı Yaklaşımı” kavramını devam ettirerek dünya üzerinde ihtiyaç duyulan ve tercih edilen konularda  “Kurumsal bir şirket” olarak yetenek ve tecrübelerimizi sunmak.Global anlamda çıkan  sorunlara kısa süre içerisinde profesyonelce ortaya konmuş uzun vadeli çözümler sunmak. Örneğin:Küresel ısınma,susuzluk, çevre kirliliği ve ekolojik doğal kaynakların hızla tüketilmesi gibi sorunlara bilimsel kanıtlarla ispatlanmış olan “Yeşil Bina” yapımını “Kurumsal Şirket” olarak  desteklemekteyiz ve uygulamaktayız. “Yeşil Bina”  sertifikasına sahip olan çevre dostu yapılarımız: bu sayede enerji tasarrufu  imkanı sağlayan, doğaya saygılı,ekolojik dengeyi koruyan, konforlu ve enerji tüketimini azaltan binalar olduğundan daha fazla değer kazanmaktadır. Biz de bu anlayışı kesinlikle desteklemekte ve uygulamakta kararlıyız.

Misyonumuz

“Bugünden çok daha iyi yarınlar oluşturmak”  için tüm bölgenin sosyal ve kültürel dokusuna uygun, evrensel standartlarda  kalitesi ve güvenilirliği ispatlanmış ; yaşam alanları inşa etmeyi, “Global şirket  bilincinde çalışmayı”, en yüksek mükemmellik seviyesini yakalayarak, rekabetçi,büyüme   potansiyelimiz ile değerlerimizi en uygun bir şekilde yönetmeyi, temel prensibi insana ve doğaya saygı olan şirketimiz; birlikte çalışma yaptığımız “kurum ve müşteri” ilişkilerini uyum içerisinde tutarak sektörümüzde hizmet bazında farklılaşmayı ve çevre dostu olan “Yeşil Bina” yapımının yaygınlaştırılmasını amaçlamaktayız.