Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm
Kentsel dönüşüm, bozulma ve çökme olan kentsel alanın ekonomik, toplumsal, fiziksel ve çevresel koşullarının kapsamlı ve bütünleşik yaklaşımlarla iyileştirilmesine yönelik olarak uygulanan strateji ve eylemlerin bütününü ifade ediyor.

Trafik Güvenliği

Trafik Güvenliği
Yatay Trafik İşaretleme (Yol Çizgileri), Hazır Trafik İşaret ve Sembolleri ile Oyun Alanları, Trafik Ekipman ve Aksesuar, Elastik Tip Köprü Genleşme Derzi Uygulamaları Firmamız Tarafından Kusursuz Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Yeşil Bina (BİM)

Yeşil Bina (BİM)
BIM (Building Information Modeling: Yapı Bilgi Modellemesi, Yapı Bilgi Sistemi) en temel tanımı ile; birbirinden farklı mimari projelerin tasarımında, inşasında ve sürdürülmesinde görev üstlenenlerin ortak olarak yararlanabileceği 3 boyutlu bir bilgi paylaşım sürecidir.

Tasarım ve Mimari

Tasarım ve Mimari
19. yy’lın endüstri devrimi sonucunda ortaya çıkan, gelişmelere dayanan, günümüzün gereksinmelerine, sanat anlayışına ve yapı teknolojisine uygun mimarlık. Modern mimarlık, tarihsel eski biçimlerin kopyaları yerine özgün tasarıma dayanır.

 

 

 

 

 

Yapılan her projemiz garanti kapsamında olup, garanti bitiminde bizlerden teknik destek alabilirsiniz. Garanti sürecinde her türlü eksikleriniz ve şikayetleriniz hızlı şekilde sonuçlandırılır.

2008 yılında şahıs olarak başladığımız bu yolda sizlere hep daha iyi hizmet verebilmek için çalıştık. Şirket ve kurumsallaşma sürecine girdiğimiz günden itibaren misyon ve vizyonumuzdan taviz vermeden devam etmekteyiz

Sizlere yaptığımız her projede sınırsız teknik destek alabilirsiniz. İş bitiminde muhatap bulamam korkusuna son. Uzun yıllar bizden her türlü teknik desteği talep edebilirsiniz.

 

 

 

 


İnşaat alanında tüm sertifikalarımız mevcuttur. Çalışma arkadaşlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gerekli sertifikaları almış bulunmaktadır. Uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz


Sizlere en uygun ürünü cazip fiyatlarla sunmaktayız. Piyasada bir çok güçlü marka ile olan anlaşmalarımız sayesinde fiyat konusunda müşterilerimize en uygun olanını vermekteyiz.


Bünyemizde bulunan alanında uzmanlaşmış kadromuz ile tüm teknik sıkıntılarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Profesyonel aletlerle hızlı montaj yaparak sizleri büyük yükten kurtarıyoruz.